VİZYON

VizyonumuzMusluk ve Mix Batarya, Duş Ekipmanları ve diğer sarı mamuller alanında ulusal ve uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve istikrarlı bir marka olmaktır. Ürünlerimiz olan musluk ve batarya gruplarını uluslararası standartlarda üreterek kaliteden ödün vermemek.

Kuruluşumuz diğer ülkelerdeki uluslararası standartlardaki kuruluşlarla iş birliğini artırmak ve o bölgedeki firmalarla profesyonelce çalışmak, Kuruluşumuzun hizmetleri uluslar arası standartta ve profesyonel ekibi ile kaliteli hizmet vermektedir.

DÜNDEN BUGÜNE

 • 1995 -

  Yılında Hırdavat ve Su Malzemeleri ile Nusaybin’de faaliyete başlayan firmamız 2007 yılında itibaren İstanbul Ticaret Odasına kaydını yaptırmıştır. Firmamız İstanbul İSTOÇ Toptancılar Sitesinde faaliyet yürütmektedir

 • 1995 -

  Yılında şirketleşme ilk adımı ile büyüme başlayan BEREKET HIRDAVAT müşteri odaklı üretim anlayışı çerçevesinde HAWDI markasını oluşturdu. HAWDI markası adı altında hırdavat ürünleri ithalatı ve pek çok ürün müşterileriyle buluşturdu. BEREKET HIRDAVAT satış sonrası hizmet anlayışı ile de koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

 • Kalite yönetim anlayışı çerçevesinde marka tescil TSE, TS EN 817, TS EN 200 ve ISO9001:2008, GÜMRÜK ve TİCARET BAKANLIĞI GARANTİ BELGESİ sertifikalarına sahiptir. Öncelikli hedefimiz; ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi, satış hacmini ve üretim kapasitesini uygun şekilde büyütmek, standart, kaliteli, seri üretimle en iyi, en kaliteliyi uygun fiyata sunmaktır.

 • 2012 -

  Yüksek basınca ve aşınmaya dayanıklı Batarya üretimi BEYAZSU Markası ile 12.10.2012 tarihinde başlamıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı üretim anlayışı ile sektörde büyümeyi sürdüren BEREKET HIRDAVAT, sizlerden aldığı güç ve enerjiyi, yine sizlere hizmette kullanmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 • 2014 -

  Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha işlevsel güncel trendlere uygun bir web sitesi hazırladık.